| honeybunny13 a întrebat:

Hey pot sa fac din o fusta pantaloni scurti daca da cum? fundita! urgent

Răspuns Câştigător
| ღSოiℓεFօгMεεღ a răspuns:

Si eu am incercat si nu mi.au cam reusit ce.l mai bine du.te la croitorie si acolo esti sigura ca va reusi. Sper ca te.am ajutat. :*

1 răspuns:
| Empertriz a răspuns:

Poti va trebui sa tai mijlocul fustei in forma de litera V intors cam asa/\, apoi dupa ce ai tait cosi partea ascutita si taiata si inca o bucata mica si gata pantalonii scurti. Sper ca te am ajutat.