| criiistina2012 a întrebat:

Hey PU! Ce este mai bine sa folosesc? Fond de ten sau crema colorata?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Depinde de ten. Daca ai cearcane, diverse pete pigmentare, cosuri au alte probleme atunci clar fond de ten. Daca tenul arata ok si vrei doar sa ii uniformizezi putin culoarea si sa ii aduaugi o stralucire discreta foloseste crema colorata.
Depinde si de locatie, pentru petreceri, terase, mai bine fdt, pentru scoala, strand etc mai bine crema.

2 răspunsuri:
| pynnk a răspuns:

Iti recimand crema bb de la garnier.este foarte buna. funda?

| hennyka a răspuns:

Alegerea o faci in functie de tenul tau si de cat de multe pete, cosuri sau alte minunatii din aceeasi categorie vrei sa camuflezi. daca vrei o acoperire medie sau mai mare alege fond de ten. daca nu ai imperfectiuni poti sa alegi o crema colorata. orice ai alege e important sa fie in concordanta cu tipul tau de ten