| ForeignO a întrebat:

Hey salut! Sunt o fata din Braila de 12 ani si am o problema mica. Ei bine nu pot gasi un tricou alb care sa vina mai mulat pe mine...am 38 de kg(din pacate) si vreau sa imi cumpar unul, dar nu stiu de unde sa-mi iau. VA rog daca sun teti din braila ma puteti ajuta! Sau nu chiar si ceilalti din alte orase daca stiti ca sunt pe la malluri sau carrefour(cared ca si voi aveti) sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| titusfresj a răspuns:

Du-te in promenada mall in reserved. gasesti sigurwinking

3 răspunsuri:
| ForeignO explică:

Este un magazin? Si cam cat costa?

| gabitza_3022 a răspuns:

Incearca in hipermarketurile astea de au si haine..gen auchan real selgros...si in mall-uri sunt ...trebuie sa gasesti undeva...imposibil sa nu fie in magazinehappy

| alexia99 a răspuns:

Pai....parca am vazutt la promenada si la mini prix la intrare in carrefour. sunt din brailabig grinbig grinbig grinbig grin