| mikiela a întrebat:

Hey! sunt tunsa asa http://www.canadatop.com/uploads/selena%20gomez%20_2422. jpg iar lungimea parul meu este exact ca in poza(cand e drept). cum as putea sa-mi aranjez parul? as vrea niste filmulete sau poze(par cret drept nu cont)

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/bubzbeauty#p/u

fata asta are foarte multe tutoriale de genu. iar tunsoarea e aceiasi...cauta tu pe site pentru ca sunt foarte multe si nu pot sa ti le dau separat pe toate... vezi ca cele mai multe sunt pe la inceput.:*

1 răspuns: