| LovellyAngel a întrebat:

A Încercat cineva tratamentul pentru par cu coji de nuca? Pentru a obține nuante de roscat? Imi poate da cineva câteva sfaturi si spune dacă este eficient?

2 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Eu stiu cu frunze de nuc. cam acum e sezonul cand sunt bune de folosit. pui cateva frunze intr-un vas si prepari un ceai. acum depinde si de cat de lung ai parul, ca trebuie sa te speli pe cap numai cu acel ceai si de clatit tot cu el (preferabil). iti trebuie cam 10 litri aproximativ. vreo 20 de frunze sunt suficiente

| GiuliaGiuly a răspuns:

A incercat o prietena de a mea..este eficient.dar nu stiu cum se face.hee hee