| Eddyz a întrebat:

Am la ora 16:00 o petrecere si as vrea sa ma imbrac mai chic! Intrebarea este: Tricoul se poarta sub camasa cu maneca lunga sau scurta?

Răspuns Câştigător
| Andrra_4654 a răspuns:

Scurta,parerea mea, depinde si de culoare si tot

5 răspunsuri:
| BrunetteClaudia a răspuns:

Clar ca sub:| doar nu deasupra.
uite

http://www.allshops.ro/......266648.jpg

| BrunetteClaudia a răspuns:

Pardoane.eram somnoroasa cand am cititlaughing
pai. si cu maneca lunga si cu maneca scurta ar merge.
acum depinde si ce model de tricou si camasa vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| Eddyz explică:

@BrunetteClaudia
Eu nu ma refeream daca se pune SUB sau DEASPURA ci camasa cu maneca LUNGA sau SCURTA.

| Andrra_4654 a răspuns:

Eu:dam un coleg care isi ia tricou si camasa cu maneca lunga si ii sta BESTIAL! arata =p~asa ca, nu stiu, depindelaughingdaca iti iei cu maneca lunga suflecati.le ca arata mai chic^^.