| deeaisabela a întrebat:

am o intrebare adresata fetelor ce parere aveti despre parul permanent creponat as vrea sa mi-l fac si nu stiu mi este frica sa nu imi ard parul parul meu nu este drept este putin ondulat si am auzit ca ati poti arde parul daca ti-l faci permanent un sfat fetelor multumesc dau FUNDITA celei care ma ajuta eu as vrea sa mil fac ca claudia pavel http://mytvmoments.com/view.php?v=952834 FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa dai banii pe un permanent mai bine iti cumperi o placa care creponeaza si un ulei de par termoprotector!

Este cea mai buna alegere.
O placa costa cam la fel ca si permanentul.
Si daca ai chef intr-o zi sa il lasi in voia lui e ok...

O sa scapi tare greu de permanent. plus ca iti va distruge cam tare parul.
Acum e alegerea ta...dar eu prefer o placa
pa-pa

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu coafeza ta sa-ti vada parul si iti va recomanda ea ce ti-ar sta cel mai bine fara sa iti distruga parul.