| DiixiiA a întrebat:

Am o problema... in ultimul timp au inceput sa imi apara cosuri pe decolteu I don't want to see... cum pot scapa de ele?

2 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Am aceeasi problema. Cumpara Zineryt.

| Biutzu a răspuns:

Pai dupa ce curati zona aia da pe un disc demachant tinctura de papadie date asa de doua-treiori pe zi pana dispare de obicei in doua-trei zile trece daca nu sunt foarte multe si mari dar sa tamponezi nu sa stergi si nu folosi un disc odata sa nu se intinda cosurile la mine. a mers. bafta