| pandicorn16 a întrebat:

Am parul ondulat spre cret si am inceput sa-mi indrept parul cu placa si am folosit-o de prea multe ori incat mi-a cazut o suvita de par si acum e foarte scurta. Ce as putea sa fac ca sa-mi creasca mai repede? Eu o prind cu o agrafa sub par dar a inceput sa nu mai stea si ma enerveaza si vreau sa-mi creasca la loc si nu stiu ce sa-i mai fac... sau cum pot sa o ascund pana cand creste la loc?

1 răspuns:
| abcdra a răspuns:

Poti sa dau cu ulei de ricin, ajuta sa creasca mai repede. big grin