| Lovely04 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor crying peste o saptamana am bal de sfarsit de semestru. Este organizat de mine si vreau sa arata super love struck dar nu am nici o idee in ce sa ma imbrac sad ma puteti ajuta crying dandu-mi niste ideei?

Răspuns Câştigător
| anna1997 a răspuns:

Salut! Eu as opta pentru o pereche de botine cu toc, o pereche de ciorapi colorati si o rochie neagra si niste accesori foarte finutebig grin

3 răspunsuri:
| excelezlabani a răspuns:

Pai prima regula sa fi cat mai sexy...muzica buna(manele poate ceva live) si mult aur