| Pdelia a întrebat:

Hey TPU::*
As avea o intrebare mi-am facut un piercing in buric acum 3 saptamana si m-am plictisit de aceiasi bijuterie, as vrea sa o schimb luna vitoare, dar problema e ca biluta de la piercing de jos nu se desface si as vrea sa il schimb cu tot cu bara luna vitoare ce parere aveti? Si chiar daaca il voi schimba il voi curata mult mai des. ajutati-ma va rog spuneti-mi ce sa fac?

1 răspuns:
| RazaDeLumina a răspuns:

Pai roaga pe cienva sa te ajuta sa il dai jos dar ai grija sa nu s einfecteze adac il schimbi de o mie de ori sau daca pui tinichele care ruginesc...