| JustRisa a întrebat:

As dori sa aplic la o agentie de modeling din strainatate, nu vreau aici, in Romania, doar ca aici am si scoala si familia, tot. Sa ma inscriu? Si daca da, stiti cum voi proceda cu scoala si faptul ca sunt din Romania? Precizez ca agentia respectiva nu are sedii si in Romania.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te muti cu scoala, cu parinti, cu purcel cu catel cu tot ce ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea buna pentru Romania, era o filiera de gealati prin Italia, au si sponsorizari, primesti un sandwitch pe zi daca te ridici pe masura asteptarilor. Partea buna e ca la sfarsit vei avea scoala vietii. Nu vei mai avea dinti si vei aveai mai multe boli la purtator dar nimeni nu le poate avea pe toate, in viata.

...sau, ai putea sa inveti si chiar sa faci ceva cu viata ta.

| Cernucan_Romeo_1996 a răspuns:

Daca iti place ceia ce faci dai orice ca sa ajungi acolo si oricum la un moment dat o sa trebuiasca sa te desparti de familie