| mesul a întrebat:

as vrea sa devin fotomodel si chiar nu stiu cum. Sunt baiat am 13 ani. Am 1.60 m si 40 kg. Ca sa devin fotomodel trebuie sa investesc bani? Trebuie sa plec in strainatate? Va rog scrieti-mi detaliat! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Esti scund inca ca sa fii model. Dar poti merge la un casting la o agentie sa vezi ce zic de tine. Dar agentii pe bune, nu tampenii din alea de te abordeaza in supermarket.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Barbatii din industria asta trebuie sa fie inalti in primul rand.
Eu zic sa mai astepti pana la 18 ani.

| Freya1 a răspuns:

Ca sa devii fotomodel trebuie sa te vada un specialist in modeling.Sa iti dea sfaturi cat sa te mai ingrasi cat sa slabesti. Cert e ca rar vezi fotomodele fara patratele si muschi deci asta trebuie sa faci.Sa investesti foarte mult in tine in freza, corp, haine, atitudine.Sa ai un anumit tip de nutritie sa faci sala sa cumperi creme si haine in trend. Vorbeste la o agentie dale o poza si vezi ce te sfatuiesc ce ai si ce nu...