| Smileeeeeee a întrebat:

As vrea sa ma puteti ajuta in felul urmator: Numele Avril vreau sa ii mai adaugati ceva la el si sa formati un nume adica Sa il transformati intr-un alt nume asemanator nu vreau sa am numele ca cantareta celebra Avril Lavigne si il vreau super interesant si deosebit... V-am pwpat! kiss Sper ca ma puteti ajutaaa! Astept raspunsurile voastre cat mai repede (!) Bye-Bye-Byehee hee

Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Avril April, sau ii pui initiala numelui tau in fata.

5 răspunsuri:
| Dariuta a răspuns:

Avril Make

| lily4 a răspuns:

Sapril tongue

| Smileeeeeee explică:

Siiiiiii dau Fundaaaaa! Pt cel mai Supeerb raspuns :-p

| dolly_2106 a răspuns:

Buna.avril zanutza, rockerita avril, the beautiful avril, avril avrilander, avril the best

| fadorandrei98 a răspuns:

Avril+G
Gavril