| DyannaDya a întrebat:

As vrea sa va intreb cateva lucruri despre uleiul de ricinbig grin. Daca il folosesti cam cat iti creste parul, cam in cat timp big grin, cum trebuie utilizat(doar la radacina sau pe tot parul, iar parul trebuie sa fie ud sau uscathee hee si unde se poate gasi si cam cat ar costabig grin.Multuumesc! Fuunditsa:X+Folositor!

3 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Sa nu te astepti sa iti creasca parul pana la coate acum,eu am folosit si nu creste asa de repede cum crezi,si trebuie utilizat la radacina nu la varfuri,si cand ai parul uscat inainte sa te speli pe cap,il gasesti la farmacie, si o sticluta costa 2, 5 lei... nu mult...winking

| andreiandre a răspuns:

Nu stiu chiar foarte bine eu sunt la liceu la coafor si am auzit la profa ca cel mai bine iti lasi parul sa creasca natural da eu o intreb maine si iti mai dau un raspuns big grin

| AleXandraDoll a răspuns:

Buna! Eu am folosit pe tot parcursul verii ulei de ricin pentru par si rezultatele au inceput sa fie vizibile dupa o luna, o luna si ceva. Il poti gasi la orice farmacie, costa aproximativ 4 lei, sticluta-depinde si de marimea acesteia. Il aplici o data la 2-3 zile, seara, pe parul umed si trebuie sa il ti pana a doua zi. Il poti tine intr-un prosop sau o punga pentru a proteja asternuturile, hainele de pe tine pentru ca pana la urma e ulei si pateazatongue pup