| Kiddu4Strange a întrebat:

Hey,TPU! Azi plec la mare si nu stiu ce papuci sa imi iau,mi-am luat o pereche de aia de guma,opincute, dar ce sa imi mai iau? cizme de vara? sau ce? va rog ajutati-ma, multumesc!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| pisikutzza22 a răspuns:

Opincute de toata ziua slapi pentru plaja si cizme de vara (sau platforma) pentru iesit seara in mamaia (faleza cluburi etc)

2 răspunsuri:
| 1234abcd a răspuns:

Slapi(merg la plaja dar si prin oras)opincute(merg foarte bine ziua la fel si cizmele de vara)si seara ar merge niste platforme sau tocuri

| Adeloveyou a răspuns:

Pai eu zic ca cel mai bine ar fi pentru mare sa iti iei slapihappy si banuiesc ca te simti si comoda!