| ProCoSmYn a întrebat:

ce mai e e la moda anul asta?

Răspuns Câştigător
| Mary2011 a răspuns:

Hainele cu imprimeu floral sunt atât de delicate, de proaspete, de moderne şi sexy! Pantalonii albi conferă o eleganţă aparte şi respiră un aer de vacanţă, de soare, de bunădispoziţie! Cămaşa albă, din material fluid sau bumbac, cu croi uşor masculin, este o piesă versatilă şi sexy, dacă e combinată adecvat.

2 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Culoarea violetbig grin funda?

| biu_9628 a răspuns:

Intra pe cel mai mare catalog de moda: la redoute este super si acolo gasesti foarte multe chesti tari