| mikiroscata a întrebat:

Credeti ca pot deveni fotomodel? Am 44kg si 1, 59m. Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Multe fete modele și-au început cariera de la o vârstă fragedă : 13, 14, 15 ani pe când aveau 1, 70 chiar și mai mult.
Tu ești foarte micuță de înălțime pentru a fi model. Dacă părinții tăi sunt înalți, poți spera.
Oricum, ești încă mică și cam orice fată la vârsta aia și-ar fi dorit să fie înaltă și frumoasă, un model de succes. O săîți dai seama mai târziu ce înseamnă să fii model și de ce lucruri nasoale vei avea parte.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sigur ca da, pentru asta esti facuta. Eu in locul tau nici la scoala nu m-as mai duce.

| Andreea_Denisa_2000_oRP7 a răspuns:

Esti cam mica de statura, dar esti in crestere deci e posibil sa urmezi aceasta cariera daca faci cursuri si daca chiar iti doresti acest lucru orice e posibil. Succes! happy

| theona1234 a răspuns:

Depinde, daca ai persoane inalte in familie, poate. Daca nu, Doamne Ajuta! Nu, acum sincer, ai sanse, du-te la cursuri, daca esti fotogenica, ai o mare sansa! Succes!