| MirelusRoxi a întrebat:

Cum pot scapa de punctele negre de pe nas? Am incercat toate modalitatile, dar nu a mers... daca ma duc la salon si mi-le scoate, adica sa se vada o diferenza? Sau cunoasteti vreo masca de facut acasa?

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Mierea de albine. Incalziti cateva linguri de miere intr-un bol si aplicati pe partile afectate. Lasati circa 10-15 minute dupa care clatiti cu apa calduta.

| Janin a răspuns:

Http://evasalon.ro/produs/tratament-facial-revolutionar-oxygeneo/
tratamentul este complet:

demachiere si tonifiere
peeling
expunere la vapozon si extractii
tratamentul OxyGeneo
masaj facial
masca faciala
crema de final

O ora de rasfat pentru tine si tenul tau!

| InaPysy a răspuns:

Hey! Eu folosesc un gel de la Garnier contra cosurilor si punctelor negre si este foarte bun!(Nu stiu de unde poti cumpara deoarece eu il am din Spania... poate gasesti sa comanzi sau...)
La salon nu stiu deoarece nu am incercat!

Sper ca ti-am fost cat de cat de folos! Succes!