| BlackR0se a întrebat:

=D.
Ieri, m-am tuns mediu.Acum am parul putin mai jos de umeri si breton pe o parte big grin. Cum as putea sa-mi prind parul maine la scoala?
Exceptand 2 codite tongue.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Incearca sa iti impletesti parul pe o parte si sa lasi cateva suvite afara ca sa dea impresia de "laid back look", un look foarte in trend toamna asta big grin Nu ti-l aranja f mult, incearca sa nu pui spuma sau sa-l indrepti prea mult cu placa ca sa ii dai un flow natural happy

Sper ca te-am ajutathappy
xoxo VanillaBear

1 răspuns:
| oOSaritaOo a răspuns:

Prinde-l într-o coadă în spate şi lasă-ţi bretonul şi câteva şuviţe afară. Sau... poţi să-l laşi desfăcut. smug