| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

Hey TPU!~Intrebare intrebatoare pentru una ca mine :)) :Daca imi voi cumpara insulete imi va tine mai cald la picioare? Cu cizmele imi e atat de frig... :(
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1020&itbs=1&iact=rc&dur=737&ei=x-ohTdTgNYnsOa-S7KAJ&oei= u-ohTfHgGsSW8QOR09CFBw&esq=3&page=3&ndsp=12&ved=1t:429, r:1, s:24&tx=138&ty=127&biw=1024&bih=653

Răspuns Câştigător
| Papadopolina a răspuns:

Si eu am insulete de alea si iti spun ca sunt foarte foarte calduroase plus ca nu iti intra apa si nici nu se vor strica de curand sunt rezistente!

6 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Da, ti le recomand cu caldura pentru zilele foarte geroase si eu am! dar le port doar cand e foarte frig pentru ca asa nu prea imi place cum aratasad

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Eu spun sa iti cumperi, se cede ca iti tin de cald si se poarta, o gramada de fete de la scoala au insulete :X

| Papadopolina a răspuns:

Mss multkiss

| Diddy_5492 a răspuns:

Da!
Depinde, si de ce fel de cizme ai!
Dar ia`ti totusi daca vrei asa de mult oricum iti va tine mai cald decat cizmele!
Caci si eu am si ma impac mai bine cu ele decat cu cizmele!

fundA?

| oVeveritzaDulcexD explică:

Cu placere big grin

| giugiumanu a răspuns:

Nu fa prostia asta sunt si scumpe si nu tzin nici cald e o prostie
mai bine du-te la Leonardo si vezi ca sunt acum GHETE SUGAR la doar 70lei