| Cryssu95 a întrebat:

Intrebarea este adresata fetelor in special. Voi de unde faceti cumparaturi? Caut un magazin de haine cu preturi acceptabile si produse dragute, eu zic ca nu cer mult laughing dar din ce am cautat pana acum nu prea m-a multumit, nu vreau online.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ne spui si din ce localitate esti si, eventual, varsta. Un pret acceptabil este ceva relativ, in functie de nivelul de trai al fiecaruia. De exemplu, o rochita frumoasa de 300 lei, pentru unele personae poate fi foarte scumpa, pentru altele insa, poate fi un chilipir.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://brandcircus.ro
Au haine de la Zara, Bershka, Stradivarius iar comanda ajunge a doua zi.

| SchIzopHreniA a răspuns:

Eu mereu imi iau din Zara, H&M, Stradivarius, Bershka, LTB, pull&bear. Au si haine la 15 lei de buna calitate, basic. Sunt si promotii. Odata in bershka, la barbati, pantaloni de 2 mil au fost lasati pentru o ora la 30 lei.