| Daniichu a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog?

Incerc sa imi dau seama cum este tunsa fata din acest clip. Stiu ca asta explica ea dar nu prea inteleg ce vrea sa zica. Asa ca I need help pwease.

http://www.youtube.com/watch?v=WrhGeRv9Rhc&feature=relat ed

[ Raspunsul cel mai bun primeste fundita ]

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Ma indoiesc ca cineva stie sa-ti explice... mai ales CORECT.
Cel mai bine e sa dai pauza la video cand se vede bine frizura, apoi dai Printscreen [ te pe tastatura], dai PASTE in Paint sau Photoscape sau ce ai tu si dai SAVE. Si pui poza pe telefon sau o scoti la imprimanta. Plus ca va trebui sa mergi la un salon mai scump un pic.ca nu oricine va stii sa te tunda asa.

1 răspuns:
| Crisstina a răspuns:

Deci... eu m-am speriat