| Chloee10 a întrebat:

nu stiu cu ce sa ma imbrac la un eveniment...as vrea o fusta alba cu un tricou negru si o curea neagra si cu pantofi cu toc.dar nu stiu daca merge.ce credeti?

Răspuns Câştigător
| BiancaStoran a răspuns:

Ar merge, dar fara curea! Ar fi prea...negru! Ia si ceva, mai sclipitor pe langa fusta aia, ca esti tanara! Ori un tricou nou mai vesel, ori o curea mai sclipitoare!winking Noroc!

1 răspuns:
| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti iei o fusta tutu roz, si un maieu negru si o pereche de cizme negre sau roz cu sclipici cu platforma!