| Mitzuu a întrebat:

Pai.de acum incepem gimnastica la sport. Vreau sa ma ajutati fiindca nu stiu ce sa port laughing
Postati poze cu ceva haine din astea pentru sport sau sa-mi dati ceva sfaturihappy
Is doar clasa a 6-a si is majoreta. Deci va puteti gandi. Gimnastica facem la Ed. Fizicalaughing mda...si am nevoie de voiihappy
Cele mai bune "outfituri" au fundita
Incercati sa trimiteti mai multe. Cele care sunt numeroase si fainelaughing au fundabig grin

XoXookisskiss

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Pai iti trebuie ceva comod si dragut. Poti incerca:colanti negri simpli, jambiere nu foarte colorate (max 2 culori), un tricou dragut si incaltaminte usoara.Sau pantaloni trei sferturi comozi,tenisi, tricou, si un hanorac.

| Șosețică a răspuns:

Eu ti'as spune sa porti niste colanti (egeri) cu un tricou larg...sau un maieu tot larg...imbracate in culoarea ta preferata si nu uita e mai misto cu parul desprins. tongue
Sunshine tongue

| Dolly_2615 a răspuns:

A6 sunt si eu. pai.colanti.conversi.un tricou/hanorac.