| MoatZa a întrebat:

Pentru ei din Iasi.care stiti cat costa sa imi fac un tricou [la carrefour...] sa scriu ce vreau eu pe el.etchappy. Care stie, cunoastehappy
Plisbatting eyelashes!

3 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Buna! Nu sunt din iasi, dar am niste prieteni acolo. Poi costa intre 30-50 de lei. Eu de exemplu, aici in Bucuresti am dat cam 40 de lei. Si asta acum app un an, asa ca au mai scazut cat de cat preturile. Succes! Bye!

| laAAal a răspuns:

Buna! ma bucur ca mai este cineva pe aici din iasi. pentru ca si eu sunt..pai in jur de 20/30lei daca vrei doar sa iti scrii cv pe el. daca vrei gen poze te costa nitel mai mult.app lasa.mi si mie idd.ul tau intr.un mesaj privat daca vrei

| Sp33dyt a răspuns:

Nu sunt din Iasi dar banuiesc ca preturile sunt cam aceleasi. In Galati te costa aprox 50 RONi