| Fluturee a întrebat:

Stie cineva e bun telefonul Lg Optimus L5? As vrea sa imi iau unul, si vreau sa stiu cateva pareri despre el! [Scuzati categoria]!

5 răspunsuri:
| 3my098 a răspuns:

Păi e un telefon destul de drăguț nu prea se blochează sau chestii de genu bateria ține cam puțin, la 2-3 zile reincarci iară (Asta având in vedere că vorbești cam o ora pe zi și stai pe net destul de mult ). Ne luând in considerare bateria e destul de promițător

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Da, telefonul este bunicel! Are avantaje ca Android ICS, Ecran mare, Baterie, etc. Dar sincer, cum am mai raspuns si inainte. De cand a venit L7, L5 ar trebui sa nu mai existe, dar tot vad multa lume ca isi cumpara L5..Fratilor, Pentru pretul lui este bun telefonul, Dar peste o luna o sa vrei sa iti iei altul ca nu o sa poti sa te descurci cu o rezolutie atat de mica si cu un procesor atat de mic pe ICS! Cum sa pui 800mhz pe ics? cred ca daca il folosesti mai mult sare telefonul in aer.L5 este 775 Ron, iar L7 este 825 Ron! Si eu cel putin nu o sa vreau alt telefon peste 1 luna! poate peste 2 :))
L7 chiar este telefon. L5 este gluma fata de el.
L7-le are procesor de 1Ghz, si poate nu pare atat de mult o diferenta de 200mhz, dar este mai mare decat credeti. L7-le nu va sari in aer daca il folosesti mai mult! El chiar arata bine, de fapt arata super! Are baterie multa si tine!

Uite o comparatie intre cele 2 telefoane
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4571&idPhone2=4565

Sper ca te-am putut ajuta!

| ionutzwk a răspuns:

Da e foarte bun

| torres555 a răspuns:

Te-asi sfatui sa iti iei un LG l7 mult mai ok

| Kidutzu_Paul_1994 a răspuns:

Nu e asa bun ca are camera de 5 mp