| Monique27 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi un rimel la un pret acceptabil care sa nu incarce geneledar care sa le dea putin volum? funda.

Răspuns Câştigător
| tp a răspuns:

Maybelline- One by One, False Effect, Collosal Volum la pret de 22 lei
Rimmel London - are preturi intre 12 si 30 de lei( sunt bune).
Le gasesti in hipermarket-uri la standurile de cosmetice sau in magazinele de cosmetice.

1 răspuns:
| daniela50 a răspuns:

La oriflamelaughingala care il folosesti la mine se pare k iti placewinking:*