| Kiddu4Strange a întrebat:

Vreau sa-mi fac breton drept, dar nu sunt daca mi-ar sta bine... Am parul drept si blond-sten. Pe scurt poza de la avatar[poate nu a aparut incalaughing]

Voi ce ziceti? sa imi fac breton?

6 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Daca vrei sa stii sigur ce breton ti se potricveste, atunci citeste articolul http://www.beautyrevealed.ro/......otriveste/ Te invata ce fel de breton sa iti aleg. Spor la ales!

| Bondarel99 a răspuns:

Iti va sta bine cu breton cu gherute(adica in laterale putin mai lung) apoi cand va creste il poti da intr-o parte si gherutele alea vor arata foarte bine.Si eu am avut toate tipurile de breton, dar cel cu gherute se potriveste oricui si arata bine oricand.

| Alisayer a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta, insa gandeste-te bine sa nu iti para rau.
Eu nu am avut breton de vreo doi ani si cu o saptamana in urma mi-am facut.
Si imi pare rau deja, trebuie mereu aranjat, se murdareste mai repede decit restul parului.
Deja astept sa creasca mai repede.

| Unec a răspuns:

Ia-ti-l pe cel din fata, pe care l-ai taia ca breton si ridica-i varfetele pana in dreptul ochilor. Sti ce zic? sa-l ti cu mana ca ca si breton; nu e ca si cum l-ai taia, dar cat de cat iti faci o idee despre cum ti-ar sta.

| yulyana5 a răspuns:

Nu cred ca esti destul de frumoasa asa

| nikole08 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine ...in plus daca ai ochii de culoare deschisa ti ar scoate in evidenta.Si eu mi-am facut acum un an si imi placea mult cum imi statea doar ca trebuie sa il coafezi mereu.