| SmyleForMe a întrebat:

Hey! va plac unghiile negre ce culoare aveti acum la unghii?happy Eu le am negre

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Unghiile negre sunt dragute dar nu trebuie sa exageram si sa le purtam mereu. Mie una imi plac mai mult nuantele nude si port o oja nude acum pe unghii.

| faramatania a răspuns:

Deși unghiile naturale nu prea mai sunt la modă,necesitatea îți impune uneori și acest aspect. Știi,mici tratamente cu ulei de ricin pentru unghii cât mai sănătose,mai fortifiate.O perioadă pasageră, evident.Aduc această explicație, pentru că la momentul acesta, culoarea îmi lipsește la unghii.Ce culoare voi alege mai apoi, sau ce culoare prefer, n-aș spune chiar neagră, deși îmi place foarte mult, am abordat-o în această vară, pe lăngă alte culori intense, explozive, gen pietre prețioase.Dar de obicei, culoarea o aleg în funcție de imbrăcăminte, și pentru o mai ușoară corelare cu aceasta, folosesc degrade-uri(tonurile ombre), care sunt încă în tendințe, și un must have al momentului.Cam atât, iar pentru Revelion, mai mă gândesc. Poate o bază nude, iar vârfurile în culori aurii și argintii.

| Kasia a răspuns:

Imi plac unghiile negre.le-am considerat mereu fashion.acum le am lungi, cu lac iar pe inelar am o cheie muzicala.

| Kasia a răspuns:

Acum le am nude

| AmanoYuno a răspuns:

Eu le am cu lac si mi se par foarte frumoase corai, mov sau bleu
dar iubesc unghiile negre fiindca ma fac sa ma simt plina de dexteritate nu stiu de cewinking

| Lora1 a răspuns:

Le am cu un sclipici galben foarte dens :X

| Klews a răspuns:

Si eu am oja neagra! O ador.
Imi place si lacul transparent, oja roz deschis, dar cel mai mult, naturale happy