| xSoaked a întrebat:

Hey... Vin si eu cu o intrebare de "genul asta".
Eu fac zilnic 10 urcari si coborari in ritm de alergare/jogging pe scari, de la etajul 8 pana la parter. Cand e cald afara, alerg 10 ture de stadion. Pe langa acestea, fac in jur de 100 de genuflexiuni, tot atatea abdomene ( nu prea conteaza pentru ce vreau eu sa intreb, tho ) si alte exercitii pentru picioare gen intinderi si ridicari. Intrebarea mea este cam in cat timp credeti ca voi reusi sa ard cat se poate de mult grasimea dintre coapse?
Unele persoane au acel spatiu intre coapse, de sus pana jos, eu am doar intr-o mare parte de jos spatiu, dar in sus nu am. Tinand cont ca fac exercitiile acestea aproape zilnic ( or fi vreo 3 zile pe luna in care nu fac ) de vreun an. Faceam si inainte, dar nu asa intens, pentru ca eram skinny.
As vrea sa imi raspundeti din propria experienta, adica in cat timp ati reusit voi facand exercitii asemanatoare cu ale mele.

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Nu stiu daca raspunsul meu te va ajuta.Nu am experienta in materie de exercitii fizice.
Dar stiu sigur, daca vei continua cu exercitiile vei arde grasimea dintre coapse.Adica nu se poate sa faci exercitii fara sa progresezi, trebuie doar sa ai rabdare.
@stefania ce raspuns e asta? Rusinica!

2 răspunsuri:
| xSoaked explică:

Am motivele mele sa stiu, caut raspunsuri serioase. Nu am de ce sa iti dau fundita daca nu ai argumentare si chiar daca ai avea, nu dau din principiu fundita celui care o cere. Este ceva virtual, nu inteleg de ce valoreaza asa mult.

| stefania_4959 a răspuns:

Pai in primul rand niciodata...dar stii ce te rog da-mi si mie o fundita! plz...