| deearrr a întrebat:

Hey ziceti-mi o placa de intins parul foarte buna, chiar profesionala, care sa nu arda foarte tare parul si sa reziste! spuneti doar cei care ati incercat! DAU FUNDITA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand de la BrAun. Ca sa nu se arda parul mai bine te dai inainte cu un spray de protectie. Eu folosesc spray de la Syoss, ceva de genul asta:https://www.google.ro/......ps?/search

| Ubitzik a răspuns:

Placa Remington este foarte buna.
Toate placile ard parul. Ar fi bine sa folosesti inainte un ser termoprotector.

| DenysaEllena a răspuns:

BRAWN sau REMINGTON.
Pentru ati mentine parul drept mult timp pe parcursul zilei foloseste un ulei de placa (se gaseste in toate super-marketurile si costa in jur de 13 lei), iar pentru protectie foloseste o protectie termica (Ti-o recomand pe cea de la Gerovital Plant, e geniala si accesibila happy ) Pup:*