| Tudor_Geanina_1996 a întrebat:

Heyy! Cum pot sa imi maresc buzele, fara operati estetice si fara cosmetice?
Vreau ceva natural

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e posibil. Doar cu biolips pentru cateva ore sau impresia cu machiaje speciale.

| NellieLovett a răspuns:

Nu prea se poate

| TheWomanCat a răspuns:

Pai,ai putea incerca niste masti naturale pentru buze cu miere, ti le mareste(nu mult) dar efectul de hidratare mai mare.Mai bine ai incerca biolips.

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Exista un balsam de la Guinot foarte bun, sora mea l-a cumparat si e multumita. http://bit.ly/1Zm2c2c

| Idilaaa a răspuns:

Cu biolips dar este pentru un sfert de oră sau jumătate de oră cel mult.;*