| DianusIoana a întrebat:

Heyy..imi puteti spune cam cat costa aplicarea gelului pe unghie naturala si un model(de exemplu pe o unghie sa mi aplice sclipici)? Vreau sa ma duc la salon sa-mi fac unghiile cu gel si gen ele sa fie negre iar pe o unghie sa fie sclipici. Un pret aproximativ va rog!

3 răspunsuri:
| Ale5184 a răspuns:

La salon costa mai mult decat daca mergi la cineva acasa. E posibil sa fie 100 lei. Pretul se ia per total daca mergi la cineva acasa dar la salon e posibil sa-ti ia pretul pe fiecsre unghie pe care vrei model diferit.

| AndreeaDinu255 a răspuns:

Buna, între 60 și 80 de lei

| Issa_Isabel_1986 a răspuns:

Buna! Nu exista un pret aproximativ. Fiecare isi pune pretul in functie de multe criterii: zona, cursuri facute sau nefacute, salon sau acasa, produse folosite, experienta. Preturile pot incepe si de la 30 de lei. Iti recomand insa, sa ai alte criterii dupa care iti alegi stilistul de unghii, nu pretul. Trebuie sa verifici prin poze cum lucreaza (pozele furate de obicei se observa, cele reale au de fel un nume scris pe ele). Foarte importanta este igiena, trebuie sa stii daca sterilizeaza (exista saloane in mall super cunoscut ce nu sterilizeaza). Pretul trebuie sa fie ultimul lucru care sa te intereseze, sanatatea este pe primul loc. Bafta!