| JustYourLove a întrebat:

Heyy TPU`!batting eyelashes help me please'; x
am fost astazi la strand, si m-am bronzat rau de tot.adica mai bine zis m-am prajit.rolling on the floor
si as vrea sa imi ziceti repede ceva cu ce sa ma fac[crema sau ceva]:d ca sunt rosie si nu vreau ca sa mi se duca pielea. vreau sa imi ramana si sa mi se inchida la culoare.happy
va multumesc`!
FUNDA`!love struck

Răspuns Câştigător
| monicutza_5552 a răspuns:

Pai ai putea sa te dai cu o lotiune ceva calmanta dupa plaja (parca asa se numeste), sau natural cu iaurt sau albus de oubig grin... aaa uitasem este foarte bun si uleiul de masline. eu pe astea le folosescc cel mai des. funditaaaaa? :* :d