| BubbleShoot a întrebat:

Heyy TPU :* maine este revelionul si o sa mi-l petrec la o prietena si mai sunt inca cateva invitate. cu ce sa ma imbrac nu in rochie deoarece nu este o petrecere doar stam dansam. facem poze etc love struck.si cum as putea sa ma machiez. Va rog dati-mi niste idei. Funda + vot ( la fiecare ) care ma ajuta cat de putin.love struck

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Imbraca-te cu niste dresuri transparente sau inchise la culoare, o fusta neagra, un maieu sau un tricou negru si un bolero roz sau mov. Cat despre machiaj, da-te cu putin fard de pleoape mov, rimel daca este nevoie, putin blush si un luciu de buze natural.

| cat a răspuns:

Poti incerca ceva mai comod gen colanti cu o bluza aurie sau argintie, cu un machiaj in tonurile bluzei. poate si asta sa-ti dea o idee http://crownfashion1.blogspot.com/2011/12/outfit-de-revelion-2.html