| reinadecorazones25 a întrebat:

Heyy TPU maine ma duc la ziua unei colege care isi face ziua la padure dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Voi ce imi recomandati? Va roog raspunsurile cat mai repede posibil! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| PaaTrIssIa a răspuns:

La padure :
-Pantalon lung,
-Tenisi,
-Tricou \ bluza,
-Hanorac\ jacheta sport.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pantaloni lungi si tricou, trebuie sa fi imbracata lejer

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

La padure, pantalon lung, pantof inchis si fara toc, tricouri cu jacheta. E bine sa te imbraci "ca varza", in mai multe foi, sa poti sa dai jos una daca e cald.

| Printesa10TM a răspuns:

E posibil sa fie tantari, asa ca ai grija. Ia-ti si o bluza.

| reinadecorazones25 explică:

Pai nu este chiar la padure. Colega asta are o livada si va pune masa acolo si a spus sa mergem imbracati ca de picnic. Merg aceste tinute si pentru aceasta iesire?