| Pisoi_9588 a întrebat:

Heyy. vreau si eu cat mai multe idei de coafuri pentru scoala(p. s. am parul saten, lung si ondulat putin la varfuri)

6 răspunsuri:
| annna a răspuns:

In scari si cu bretonwinking

| Azeℓℓe a răspuns:

Coada de cal :p Sau asa : http://media.roportal.ro/upload/Image/_august_2010/coada6.jpg. Ushor si sta frumos:P

Parul ondulat cu spuma calumea. il lasi desprins. sau. il prinzi in coada. sau intr-o parte.cum ai tu cheff.

Coc. Il prinzi pur si simplu. putin mai sus. si putin ciufiulit. Sau coc impletit. Iti impletesti parul. Si il prinzi in coc.

Par coada de peste. Scrii la google coada de peste. Si iti apare linkuri cu videoclipuri. Nu este foarte greu de facut.

Sau til indrepti cu placa.

Til impletesti pur si simplu. intr-o parte. putin mai neglijent. sa iasa din comun. Il ciufulesti ff putin. nici exagerat.

Funda?:D

| Lord95full a răspuns:

Http://vimeo.com/3851689... poate o sa iti foloseasca! :)