| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am o pereche de blugi verzi. Ce culorii pot asorta la ei [culorii de tricouri si chiar tenesi]. Am primit niste tenesi albastri, inchisi sunt foarte dragutsi.credeti ca pot sa ii port cu blugii verzi?

Am si eu o jacheta un fel de crem care bate foarte putin spere un verde[nu stiu daca va imaginati.eu si explicatul nu prea stam bine laughing ]. Ce bluze merg cu ea? Pot sa o iau cu blugii verzi?

Fuuunda!

9 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu recomand blugii luati cu tenesii albastrii si cu un tricou albastru cu impri, eu verde+ niste bratari de culoare maro!big grin

| Roxy9809 a răspuns:

Culori ce se asorteaza cu verde:galben, alb, portocaliu, negru...

| JustSimple a răspuns:

Poti lua blugii verzi cu un tricou negru si tenisi albi parerea meawinking bluza...cred ca una tot neagra cu culori acum depinde ce-ti place big grin

| bábýdőll_1751 a răspuns:

Blugi merg cu bluze de culoare albastru deschis(chiar si un turcoaz) sau de nu un galben dar nu strident si mai pal... Jacheta cu un tricou de culoare deschisa

| Deutza97 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei tenesi primiti, blugii verzi, jacheta crem si ai putea sa-ti iei un tricou de culoare : negru... In caz ca aiwinking Sau daca nu iti convine negru.ai putea folosi culori deschise. ca prinde bine pe langa culorile inchise [sterse ]... Sper ca te-am ajutat. phaa`! wave

| LaviiLavinia a răspuns:

Eu zic ca ar arata fain cu un tricou maro si tenisi maro happy si sa-ti faci unghiile verzi laughing si mias pune un cercei cu pene intr-o ureke arataa bestialll big grin

| Mariutza83 a răspuns:

Da sa iei un tricou galben.sau ce vrei.

| Mariutza83 a răspuns:

Desigur ia-ti un tricou de culoarea galben

| Ann_9674 a răspuns:

Ia blugii cu un tricou gri cu maneci bufante si si pune tricoul in pantaloni.ca adidasi ar merge niste conversi negri