| .sad a întrebat:

Hi happy
as vrea sa ma tund dar nu stiu cum. avand in vedere ca port si ochelari... am fost tunsa in scari si km trece de umeri... nu stiu niste idei ceva.
eu as vrea sa imi fac breton asimetric...
tnxlove struck

Răspuns Câştigător
| biancagandac a răspuns:

Buna!
Si eu am purtat o vree ochelari si eram tunsa cu breton:
a)drept, mai lungut, cam pana unde se intalnea parul cu spranceana
b)asimetric, mult mai lung intr-o parte

Parul meu e saten si ondulat natural, insa imi statea bine cu bretonul la aceeasi lungime, mai ales daca-l indreptam putin cu placa.

Uite aici un site care te-ar putea ajuta http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu ti-as recomanda o tunsoare bob ca se potriveste cu ochelarii de soare, dar si ideea ta cu bretonul e buna.succes!:X

| Asyrii a răspuns:

Incearca bretoane mai lungi si pe o parte. Tapeaza-ti parul si fa-ti diferite coafuri (updo, coada simpla la spate, doua codite, etc)

| .sad explică:

Aaa da si am uitat sa spun ca e ff da ff ondulat happy