| Mihaa12 a întrebat:

Hi happy! Daca imi pun spuma de par zilnic, dauneaza parului thinking [ Bine nu chiar zilnic o data la 2-3 zilebatting eyelashes ]

Multumesc anticipat :*.

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Nu, nu dauneaza deloc. Tocmai de aceea se numeste,, spuma de par" ...este pentru par. Dar totusi mai bine foloseste-o odata la 4-5 zile. Stii vorba aia...Ce-i prea mult strica. happy

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu dauneaza

| JANAKS a răspuns:

Nu va dauna in primele dati. Dar iti va ingrasa teribil parul, trebuind astfel sa-l speli mai des si va ajunge la caderea lui excesiva... Asta e parerea mea daca vrei...imi dai si mie funditaaa?batting eyelashes

| bingbang_2202 a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti ddai parul cu spuma dupa ce il speli pentru ca altfel va capata un aspect neplacut.winking

| Laurik800 a răspuns:

Eu cred ca da, pentru ca trebuie sa te speli mereu dupa ce te-ai dat cu spuma si nici spalatul zilnic pe par nu este bine. cel mai bine te dai cu spuma odata la 5-6 zile sa te poti spala pe par fara sa fie vreo problema. funditaaa?