| Amelia94 a întrebat:

Hi! O intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre tunsoarea in V? As vrea sa ma fac asa dar inainte de asta vreau cateva pareri si niste poze. :*

Răspuns Câştigător
| PanaDeIdei a răspuns:

Hey :* uite. nu se vede, dupa parerea mea mare diferenta. Adica, daca o prietena de a ta se tunde in V, nu se observa chiar asa de tare.dar in schimb daca e tuns si in scari si in V, efectul este mult mai frumos...mie imi place foarte mult :). Uite aici si niste poze :D http://www.divahair.ro/......i_pe_scurt

sper ca te-am ajutat >:D<

2 răspunsuri:
| bubbiubbi a răspuns:

Da...Este super. Chiar zilele astea ma gandeam sa ma tund si eu asa. Uita-te la Adelina Pestritu ea este tunsa in V cu scari. Cred ca este foarte interesant si la modawinking

| kangolitaa a răspuns:

Depinde forma capului tau