| MangoGirl a întrebat:

Hi... o sa merg cu prietenii la strand si imi trebuie un costum de baie. Ce culoare si ce model merge la o fata bruneta, cu ochii caprui, par lung? Si vreau sa mentionez ca am 12 ani si nu am pieptul prea dezvoltat, nici plat dar nici umflat.mssss

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Roşu cu margini albe? Sigur că da! Negru, alb şi roşu e cea mai frumoasă combinaţie de culori. happy.

8 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Ai putea sa iti iei un costum de orice culoare dar pentru pieptul tau ar merge o culoare metaltzata sau cu sclipici sau cu niste modele cu onduleuri si sa aiba burete pentru ati face piptul mai rotund cum ar veni.succes! :*

| zooooza a răspuns:

In cazul tau ar merge asa ceva http://www.ceimbracazi.ro/wp-content/uploads/2009/04/vs-20-222x300.jpg
Eventual partea de sus sa fie fara bretele si cu un fel de inel care sa uneasca cele doua parti. cam cum e asta (inelul)http://static.cauti.ro/......_702_1.jpg

| MangoGirl explică:

Rosu cu margini albe merge?

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai in nici un caz nu iti trebuie un costum inchis ( o piese) iti trebuie un costumas dragut, cat mai deschis ( uh ai parul inchis si iti trebuie ceva sa iti scoata corpul in evidenta) ai putea sa alegi un sutien din ala triunghiular ( sa nu fie cu burete daca zici ca nu ai pieptul dezvoltat) si poti alege cum vrei slipul uite o idee:http://media.photobucket.com/......debaie.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru, flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru cu flori galbene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un costum albastru su flori albe