| bestbogdan a întrebat:

Hi TPU! curand am banchet si nu stiu cu ce haine sa ma imbrac! dar in nici un caz costum! astept pareri! funda!

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

rolling on the floor adidasi Nike Dmneee. Sunt fata dar am un frate mai mare.si stiu in mare parte cum se imbraca un baiat. daca nu vrei costum poti sa iti iei o pereche de pantaloni.nu stiu sa iti explic din ce material dar un material destul de usorhappy si o camasa (de ex alba cu dungi negre su cu patratele alte culori ce iti plc tie ) iar la adidasi mai gandestete...crd ca ar fi mai indicati niste pantofi.happy succes
Funda?

1 răspuns:
| Danyel a răspuns:

Costumul ar fi cel mai indicat...dar incearca jeansi negri, o camasa sau un tricou(nu prea deschis la culoare) si adidasi NIKE.