| Grove1234567890 a întrebat:

Hi TPU! Imi puteti da site`uri unde sa editez poze,sa le creez efecte (sa le fac alb-negru etc. - chestii d`astea) si site`uri in care sa fac poze cu camera web, tot asa cu efecte?puppy dog eyes
Multumesc antiicipat! FUNDA mare mare :*

7 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Http://pixlr.com/ si https://www.sumo.fm/#home/ pentru editat (eu il folosesc pe ultimul mai mult pentru desenat exclusiv, insa are si filtre pentru editat poze)
http://www.cameroid.com/ Sunt destul de multe efecte dintre care poti sa alegi, insa calitatea pozei nu e extraordinara.

| aLex22andra a răspuns:

Poți folosi programe special pentru editare: photoscape, photoshop, Photoshop trebuie si sa inveti cum sa il folosesti dar la photoscape e destul de simplu si poți edita exact cum vrei alb negru, etc.
Trebuie doar sa faci rost de photoscape si sa ți-l pui pe pc.
E satisfacator si eu l-am folosit si am fost incantata!

| denrazvan a răspuns:

Ceau
su cunosac asa ceva dar te pot ajuta eu
ma poti contacta la
denrazvan@yahoo.com

| Suntdoareu2013 a răspuns:

Descarca photoscape eu il folosesc! funda

| Rockkkx3 a răspuns:

Photoscape e o porcarie si e un virus. in loc sa descarci mai bine intri pe Pixlr Onlinehappy

| Rockkkx3 a răspuns:

In loc sa descarci photoscape mai bine intrii online pe Pixlr. Photoscape e o porcarie si un virus happy