| MarieBGossipGirl a întrebat:

Hi TPU! Revista preferata a voastra (ceva de genu BravoGirl, CoolGirl, etc) Thx, dau funda celei ma cool reviste!

14 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

De obicei, citesc revistele Bravo Girl si Cool Girl. Dar Cool Girl imi place cel mai mult, deoarece are mai multe articole decat Bravo Girl. In plus, articolele sunt super si chiar ai ce invata in legatura cu ce este nou. In schimb, urasc revistele despre mondenitati sau scandaluri. Tie ce reviste iti plac?

| adriangabor92 a răspuns:

Suporter steaua

| Barbiiiiie a răspuns:

Popcorn, Ciao, Bravo girl, Bravo.Si cam atatea

| OanaVlad a răspuns:

Popcorn, Bravo, Bravo Girl

| DayByDay a răspuns:

Cool girl e big grin dar si Bravo.

| KubetiiOO a răspuns:

Bravo, Popcorn, Ciao, BravoGirl, Cancan, CoolGirl, Viva. Funda?puppy dog eyes

| Keyna a răspuns:

Mie imi place marie claire. Imi plac foarte mult hainele si chiar daca acolo sunt prezentate unele destul de scumpe ( am vazut niste bratari, nu de aur sau argint la 2 150 lei). Imi mai clatesc si eu ochii blushing.
Imi place de asemenea sa si desenez si foarte multe poze sunt perfecte ca referinta si pentru exersat(mari, clare).
Si recunosc ca ma dau in vant si dupa rubrica de bine/prost imbracate de la CoolGirl. blushing.

| MissDyDee a răspuns:

Mie imi plac toate astea pentru adolescenti Bravo, Bravo Girl, Cool Girl, Popcorn....toate toatehappy

| geop a răspuns:

BRAVO, Tv mania, Tv Satelit si cam atat

| dianalalala a răspuns:

Glamour si Bravo Girl dar si Cool Girl

| RobyHawaii a răspuns:

Playboy
! big grin

| Deyuuloovee a răspuns:

Pai Mie Imi Plac multe. Dar Pot Sa zic Ca Joy, Cosmopolitan, Glamour, Popcorn Si Bravo sunt cele mai dragutzee..Parerea Mea...Sunt mai multee da...:d

| User657483 a răspuns:

Mie imi plac revistele elle, bravo si bravogirl, coolgirl popcorn, bazaar... de moda si de monden :d

| TrolloVlogger a răspuns:

Popcorn, este foarte tare!