| andreea32 a întrebat:

Hi, TPUhappy
unde pot gasi jeansi colorati?
magazine...sau chiar si online
plzzz fundoii+restul vot daca e cat de cat folositorsad
va rog, vreau mult o pereche:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

NewYorker si Terranova, au sigur. Si magazinele astea se afla cam in toate orasele. Intereseaza`te unde sunt la tine in oras. O pereche, sunt pana in 100 de lei. Asta pentru ca in perioada sunt si reduceri [ cel putin in Terranova.]

5 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Hey,buna!
nu stiu din ce oras esti, asa ca nu stiu magazine, dar iti dau niste siteuri:

http://www.styleguide.ro/view-article.php?article_id=612

http://www.firmeproduse.ro/cauta/produse/blugi+cu+turul+jos+fete+colorati

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| RalluPop a răspuns:

Poti sa-i gasesti la New Yorker;;]
Eu mi-am luat si sunt ieftini`:-x
puppy dog eyes!

| annemary_6392 a răspuns:

In oras: tako, sprider, zara, bershka, pull and bear...[si trebuie sa aiba si site;
pe net: miniprix, bon prix, star shiners...