| ancaanca a întrebat:

Hie. saptamana viitoare ii balul bobocilor. ma duc si eu. si eu. dar habar nu am cu ce sa ma imbrac. aveti voi niste idei :*funda

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti folosi rochia care ai purtat-o la petrecerea de sfarsit a clasei a 8 a. Daca vrei sa fii altfel poti schimba accesoriile.

| clody83 a răspuns:

Iti recomand o rochie http://www.mujer.ro/rochii-de-seara/blog Daca nu te vei simti in largul tau, mai bine alegi o tinuta in care sa te simti confortabil. Distractie placuta!

| Melyssuka a răspuns:

Pai cu o fusta si cu camasa sau cu o rochiebig grin Succeswinking