| snoopy_1080 a întrebat:

Hiii! Ce credeti, la o nunta pe la inceputul lunii noiembrie merge o fusta cu talia inalta si o camasa cu maneca scurta cu ceva aruncat peste? Va multumesc.:*

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Dupa parerea mea e un pic cam office pentru nunta. acum mai depinde putin si de camasa. nu trebuie sa alegi una prea simpla de birou/scoala. alege mai degraba o bluza

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Depinde de vreme. eu cred ca ar mergehee heear if frumos asa la o nunta tongue

| marius123 a răspuns:

Da mergetongue