| RoxyRoxana99 a întrebat:

Http://youtu.be/qubDNSQ54QM
Ce părere aveți? Sunt la inceput si m-ar ajuta un like si un Subscribe din partea voastră. Vreau păreri, idei si sfaturi... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Dragut. Incearca totusi sa si explici ce faci acolo, macar sa scrii daca nu vrei sa ti se auda voceahappy.
Cand iti mai faci genul asta de model, stilul ombre, incearca inainte sa folosesti ca baza o oja alba, pentru ca se prine mai bine culoarea si asa nu risti sa iti ramana spatii goale. Mai foloseste inainte de a aplica oja o baza ( nu e obligatoriu normallaughing ) pentru ca iti protejeaza unghia naturala. Bafta in continuare si sa tii ca m-am abonat:*

1 răspuns:
| CrazyTeen a răspuns:

Awesome :3